Resident Evil Village - nie żyje jedna z głównych aktorek

bartekZ

Resident Evil Village - nie żyje jedna z głównych aktorek, która odpowiedzialna była za dubbing w najnowszej części kultowej serii. Mowa o Jeanette Maus - podkładała ona głos dla jednej z wiedźm występującej w tytule, który swą premierę będzie miał na początku maja tego roku. Wampiryczną kobietę można zobaczyć na wielu plakatach promujących grę, a także na zwiastunach. Ta wieść wstrząsnęła fanami Resident Evil.

Resident Evil Village - nie żyje jedna z głównych aktorek, która odpowiadała za dubbing w grze

Bardzo smutne wieści dobiegają z obozu Capcomu, odpowiedzialnego za produkcję najnowszej części Resident Evili - Village. Jak się okazuje, nie żyje jedna z głównych aktorek zaangażowanych w tworzenie dubbingu do gry. Mowa o Jeanette Maus, która użyczała głosu jednej z wampirycznych kobiet. Wiedźmy stały się w ostatnim czasie głównym znakiem rozpoznawczym nadciągającej wielkimi krokami produkcji. Tym bardziej wieść o jej śmierci poruszyła fanów wyczekujących kolejnej części Resident Evil.

Czy jednak tragiczne doniesienia będą miały jakikolwiek wpływ na premierę gry? Jak na ten moment wiadomo, wszystkie kwestie i dialogi zostały już nagrane, więc tutaj nic nie powinno ulec zmianie. Nie wiadomo jednak, czy studio w jakiś sposób nie spróbuje upamiętnić aktorki w grze.

Warto dodać, że Jeanette Maus występowała także w filmach (choćby "Charm City Kings" z 2020 roku). Aktorka miała 39 lat i zmarła po trwającej 8 miesięcy walce z nowotworem. Odeszła 24 stycznia tego roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie