"Symulator kloszarda" i wiele innych - plany PlayWay na 2021 rok

bartekZ

"Symulator kloszarda" i wiele innych - to propozycje wydawnictwa PlayWay na rok 2021! Jak dobrze wiadomo, polski wydawca lubuje się w wypuszczania na rynek osobliwych symulatorów. Nie inaczej ma być w trwającym roku, a pierwsze premiery poznamy jeszcze w trwającym kwartale 2021. Sporo mówi się między innymi o wspomnianym już wcześniej "Symulatorze kloszarda". Poza tym pojawić ma się jeszcze horror i gra o tematyce apokalipsy.

"Symulator kloszarda" i wiele innych - oto plany PlayWay na trwający rok! Będzie kilka ciekawych premier

Polski wydawca PlayWay zapowiada bardzo ciekawy rok 2021! Jak się okazuje, przynieść ma on kilka interesujących i jak zwykle jedynych w swoim rodzaju premier. Dobrze bowiem wiadomo, że PlayWay słynie z dość niecodziennych symulatorów. Teraz w ręce graczy wpadnie... "Symulator kloszarda" (Bum simulator). Ta pozycja światło dzienne ma ujrzeć jeszcze w trwającym kwartale. To może być jedna z najbardziej szalonych gier w ostatnim czasie.

To jednak nie koniec zapowiedzi. 2021 rok powinien przywitać także grę Mr Prepper, a więc pozycję, w której przygotowujemy się na nadciągającą zagładę atomową. PlayWay na tym nie poprzestaje i uchyla także rąbka tajemnicy o strategii "Builders of Egypt" oraz horrorze "Lust from Beyond", gdzie umieszczono treści przeznaczone jedynie dla osób dorosłych. To pokazuje różnorodność i rozmach, z jakim działają ludzie w PlayWay.

Więcej można zobaczyć na wideo promującym nadchodzące gry:

Aktualności

Zobacz wszystkie