Ciekawe wieści od EA Sports - nowość z serii FIFA na polskim rynku

bartekZ

Ciekawe wieści od EA Sports! Jak się okazuje, światowy gigant wprowadza pewne nowości w swojej polityce. Dotyczą one głównie serii FIFA. Mówiąc w skrócie - już niebawem FIFA 21 zadebiutuje na platformie Stadia, w Polsce będzie można zagrać w FIFĘ Online 4, a oprócz tego EA wypuści przynajmniej 6 gier mobilnych o piłkarskiej tematyce.

Ciekawe wieści od EA Sports - między innymi nowość z serii FIFA na polskim rynku!

EA Sports zapowiada dużo nowości! W ogłoszeniu prasowym znalazło się kilka ciekawych smaczków, dotyczących także naszego kraju. Poinformowano między innymi o przedłużeniu kontraktu licencyjnego z UEFA, co oznacza, że w grze nadal będziemy widzieć oficjalne logotypy Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. To jednak dopiero początek.

Szturmem EA Sports chce wziąć także rynek gier mobilnych. Zapowiada się, że niebawem ukaże się przynajmniej 6 gier mobilnych, gdyż jak dobrze wiadomo, przynoszą one dla korporacji naprawdę niezłe zyski.

Kolejna nowość to chęć dotarcia do jak największej liczby graczy, dzięki czemu FIFA 21 już 17 marca tego roku zadebiutuje na platformie Google Stadia. To jeszcze nie koniec. W Europie - w tym w Polsce - pojawi się darmowa odsłona cyklu gier piłkarskich, czyli FIFA Online 4. Do tej pory dostępne było to jedynie w Azji. Nieznana jest jednak jeszcze data premiery.

Zapowiedzi są naprawdę interesujące. Teraz należy czekać na to, jak wszystko sprawdzi się w praktyce.

Aktualności

Zobacz wszystkie