New World od Amazon z nową datą premiery

adrianG

New World od Amazon z nową datą premiery. Po raz kolejny data wydania gry została zmieniona. Według twórców, powodem takiej decyzji jest chęć dodania nowych elementów przed wypuszczeniem produkcji. 

New World od Amazon z nową datą premiery.

Amazon Games Studio po raz trzeci opóźnia wydanie swojego najnowszego dzieła. Twórcy poinformowali o zmianie daty premiery, jak i powodach takiej decyzji za pośrednictwem opublikowanego filmiku. Miejmy nadzieję że nowa data wydania, przełożona na 31 sierpnia 2021 roku, nie ulegnie już żadnej zmianie. Przesunięcie spowodowane jest tym, że pojawiły się nowe elementy które twórcy chcą zaimplementować do gry jeszcze przed jej premierą.

W planach jest dodanie dwóch nowych trybów rozgrywki: Expeditions i Outpost Rush. Tryb Expeditions skupi się na podróżach i odkrywaniu sekretów zwiedzanych krypt, w których czekać będą trudni przeciwnicy do wyeliminowania. Natomiast tryb Outpost Rush będzie polegał na starciach między graczami. Potyczki w składach 20 na 20 graczy, odbywać będą się na przygotowanym specjalnie terenie, z różnymi elementami fortów, które świetnie sprawdzą się w roli osłon.

Dodana zostanie nowa lokacja o nazwie Ebonscale Reach, która zaoferuje pełne roślinności tereny, klify oraz rozmaite budowle. Kolejną z nowości ma być mechanika łowienia ryb. Nadal rozwijana jest też miejscówka Reekwater. Wiele osób z pewnością zainteresuje zamknięta beta gry, która ukaże się 20 lipca 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie