Kolejne ekskluzywne tytuły z PlayStation trafią na PC! Days Gone ukaże się jako pierwsze!

adrianG

Kolejne ekskluzywne tytuły z PlayStation trafią na PC! Days Gone będzie pierwszym z nich. W 2020 roku na komputery graczy trafiło Horizon Zero Dawn. Gra została ciepło odebrana, co mogło przyczynić się do aktualnych planów wydawniczych. Dyrektor generalny Sony potwierdził nowe PC-towe porty.

Kolejne ekskluzywne tytuły z PlayStation trafią na PC! Na pierwszy ogień wybrano Days Gone

Jim Ryan, który jest dyrektorem generalnym Sony Interactive Entertainment, w ostatnim wywiadzie poinformował o planach związanych z portami gier na PC. Według udzielonych informacji, już tej wiosny gracze otrzymają Days Gone w wersji na PC. Nie będzie to ani pierwszy, ani ostatni port z PlayStation na komputery. Days Gone ma być jedną z kilku gier, które są w planach wydawniczych Sony. Nie poznaliśmy reszty tytułów, ale z pewnością zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

W zeszłym roku na PC trafiło długo wyczekiwane Horizon Zero Dawn. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, o czym świadczą bardzo pozytywne oceny. Przypomnijmy, że rok wcześniej wydano porty PC, aż 3 ekskluzywnych gier z PlayStation, a były to: Detroit: Become Human, Heavy Rain i Beyond: Dwie dusze. Nic dziwnego, że po tak dobrym odbiorze gier przez graczy, Sony ma w planach, aby kolejne produkcje dotarły do większego grona odbiorców.

Aktualności

Zobacz wszystkie