Resident Evil Village bez polskiej wersji językowej! Jest akcja fanów!

adrianG

Resident Evil Village nie dostanie polskiej wersji językowej. Fani serii są oburzeni takim obrotem spraw. Przez ostatnie kilkanaście lat, każda wydawana część posiadała nasz rodzimy język. Nikt się nie spodziewał, że w najnowszej odsłonie go zabraknie.

  

Resident Evil Village nie dostanie polskiej wersji językowej! Zirytowało to polskich fanów serii!

Wielu graczy czeka na tę premierę, kolejna część Resident Evil ma ukazać się już na początku maja tego roku. Niestety, przykra informacja dotarła do polskich fanów marki. Resident Evil Village nie będzie posiadał polskiego tłumaczenia. Taką informację uzyskał jeden z graczy od firmy Cenega, która jest wydawcą gier komputerowych w Polsce. Jest to dla wszystkich polskich fanów serii wielkie zaskoczenie.

Przez ostatnie lata, każde wydanie z cyklu posiadało polską wersję językową. Póki co, nie ma informacji czym jest spowodowany brak naszego rodzimego języka w grze. Na ten moment jedynie wiadomo, że światowy wydawca jakim jest firma Capcom, nie zdecydował się na dodanie do gry polskiej lokalizacji.

Polscy fani nie mają zamiaru przyglądać się sprawie bezczynnie. Za pośrednictwem grupy Resident Evil Polska, ogłosili oni akcję #PolishFansStillAlive. Celem akcji jest jej nagłośnienie i pokazanie jak wielu fanów ma seria w Polsce. Miejmy nadzieję, że prośby dotrą do Capcom'u i poskutkuje to dodaniem wersji polskojęzycznej.

Aktualności

Zobacz wszystkie