Days Gone na PC - zwiastun, cena, data premiery [WIDEO]

bartekZ

Days Gone w ulepszonej wersji ukaże się na PC! Sony nie dość, że podało datę premiery tytułu na komputery osobiste, to w sieci pokazało zwiastun. Dzięki niemu możemy zobaczyć, jak tak naprawdę wygląda rozgrywka oraz grafika. Gracze muszą poczekać jeszcze około miesiąca, aby zacząć ogrywać kuszącą produkcję. Wiadomo też, ile trzeba będzie zapłacić za Days Gone na PC.

Days Gone w ulepszonej wersji ukaże się na PC! W sieci zwiastun, znana też data premiery oraz cena gry

A więc to już pewne - w ulepszone Days Gone na PC zagramy na pewno. Stanie się to już niedługo - Sony zapowiedziało bowiem premierę tytułu już na 18 maja. Wychodzi więc na to, że dzieli nas od niej nieco ponad miesiąc. Jak zapewniają twórcy, gra na PC będzie oferować szereg ulepszeń. Mowa przede wszystkim o lepszych, bardziej płynnych animacjach, oraz poprawionej grafice w ogólnym tego słowa znaczeniu. Jak informuje PPE.pl, zwiększony został między innymi poziom detali oraz widzenia.

Days Gone umożliwia grę kontrolerami różnych marek. Nie będzie kłopotu w użyciu w tym celu choćby padów od Xboksów (zarówno One, jak i Series X/S).

Warto wspomnieć także o cenie. Według tego, co podaje Steam, za ulepszone Days Gone na PC trzeba zapłacić 169 złotych. Trailer, o którym mowa była wcześniej, można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie