Premier Polski nową postacią w Tekken 7! Zobacz wideo zapowiadające DLC

bartekZ

Premier Polski nową postacią w Tekken 7! Ta wieść rozpaliła do czerwoności polskich fanów rzeczonej gry. W sieci pojawił się nawet zwiastun DLC, w którym twórcy uchylili rąbka tajemnicy odnośnie wyglądu nowej postaci rodem z naszego kraju. Będzie to kobieta, jednakże nie jest ona wzorowana na jakiejkolwiek prawdziwej postaci. Mamy do czynienia z fikcyjną osobą. Po więcej szczegółów zapraszamy niżej!

Premier Polski nową postacią w Tekken 7! To fikcyjna kobieta, w sieci pojawiło się wideo zapowiadające nowe DLC

Polscy fani Tekkena mogą czuć się wyróżnieni - i to nie byle jak. W najnowszym DLC do gry trafi nowa postać, rodem z naszego kraju. To fikcyjna pani premier! Informacje o tej nowości opublikowano podczas Japan Fighting Game Publishers Roundtable. Całość odbiła się ogromnym echem - właśnie zwłaszcza w Polsce. Na temat umieszczenia w grze polskiej postaci wypowiedział się nawet sam Katsuhiro Harada. Przyznał on, że na taką decyzję miał fakt, iż już kilka kobiet w historii Polski było wybieranych na stanowisko premiera. Przy okazji stanowczo dodano, że postać nie jest wzorowana na żadnej realnej osobie.

W sieci pojawiło się także wideo w języku polskim, które niejako zapowiada naszą rodzimą postać w grze. Ujawniono na nim część wizerunku polskiej premier z grze. Fani serii od razu zwrócili uwagę na pewien istotny szczegół w jej wyglądzie - to blizna na jednym z policzków. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie