Statystyki Jerzego Dudka w FIFA 22 - to robi wrażenie!

bartekZ

Statystyki Jerzego Dudka w FIFA 22 robią wielkie wrażenie. W sieci w końcu zaprezentowano oficjalnie kartę polskiego bramkarza, który w najnowszej grze piłkarskiej od EA znalazł się w gronie "Bohaterów FUT". Dudek będzie z pewnością nieodłącznym elementem składów budowanych przed sympatyków Liverpoolu, w którego historii polski bramkarz zpisał się złotymi zgłoskami.

Statystyki Jerzego Dudka w FIFA 22 - to robi wrażenie! Polski bramkarz będzie łakomym kąskiem w FUT

Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Jerzy Dudek stanie się ważną częścią najnowszej odsłon FIFY. Okazało się bowiem, że polski bramkarz znalazł się w gronie "Bohaterów FUT". To zupełna nowość, która w FIFIE 22 dostępna będzie po raz pierwszy. W grono rzeczonych bohaterów wchodzą piłkarze, którzy na przestrzeni lat wyróżnili się czymś wielkim, czymś szczególnym. Czymś, co sprawiło, że postrzegani są jak bohaterowie. Jerzy Dudek zapracował na to finałem Ligi Mistrzów z 2005 roku, kiedy w konkursie rzutów karnych zaprezentował popularny "Dudek Dance" i obronił decydujące strzały, co dało Liverpoolowi niebywale cenny puchar.

Jak zatem będą prezentować się statystyki Jurka Dudka w grze? Jego ocena finalna to 86 - co trzeba uznać za naprawdę godny uwagi wynik wśród bramkarzy. Poniżej można zobaczyć kartę polskiego golkipera, gdzie znalazły się też wyszczególnione wartości umiejętności.

Aktualności

Zobacz wszystkie