Gran Turismo 7 nie ukaże się w tym roku! Wielki zawód dla graczy

bartekZ

Gran Turismo 7 nie ukaże się w tym roku! To wielki zawód dla fanów serii, którzy oczekiwali na premierę gry w 2021 roku, bo właśnie tak miało się stać według pierwotnych zapowiedzi. Sony jednak zweryfikowało swoje plany i właśnie potwierdziło, że debiut gry trzeba odłożyć w czasie. Do wszystkiego przyczynić miała się między innymi pandemia, która wywołała nie lada kłopoty przy produkcji. Praca zdalna zwalnia prace deweloperów, a że zależy im na dopracowaniu swojego dzieła - GT7 pojawi się na rynku dopiero w 2022.

Gran Turismo 7 nie ukaże się w tym roku! Wielki zawód dla graczy, którzy czekali na premierę w 2021

A jednak! Premiera Gran Turismo 7 przeniesiona - i to dopiero na przyszły rok. To sprawiło ogromny zawód dla wielu fanów serii. Początkowo zapowiadano, że GT7 pojawi się w trwającym roku. Sony musiało jednak zweryfikować swoje plany, wobec czego produkcja ujrzy światło dzienne dopiero w 2022. Wszystko tłumaczone jest opóźnieniami w pracach nad grą, które są wynikiem trwającej na świecie pandemii. Praca zdalna deweloperów sprawia, że wszystko przebiega dłużej niż zakładano. A Sony pragnie, aby produkt był nieskazitelny i od samego początku zbierał dobre recenzje.

W portalu PPE pojawiło się oświadczenie rzecznika PlayStation, dotyczące Gran Turismo 7. Jego fragment cytujemy poniżej:

"Ze względu na trwającą pandemię, sytuacja jest dynamiczna i zmienna, a niektóre kluczowe aspekty produkcji gry zostały spowolnione w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Więcej szczegółów na temat daty premiery GT7 podamy, gdy tylko będą dostępne."

Aktualności

Zobacz wszystkie