Nowa odsłona PUBG w produkcji! Pojawił się pierwszy zwiastun!

adrianG

Nowa odsłona PUBG w produkcji! Pokazano pierwszy trailer zapowiadający grę! Będzie to zupełnie nowa odsłona, która trafi tylko na urządzenia mobilne. PUBG: New State przeniesie graczy w przyszłość do 2051 roku. Gra będzie opierać się na trybie battle royale. Trwają już zapisy do uzyskania wczesnego dostępu.

Nowa odsłona PUBG w produkcji! Zaprezentowano pierwszy zwiastun z gry!

PUBG: New State to tytuł najnowszej odsłony strzelanki, która zabierze graczy do roku 2051. Motywem przewodnim nadal będzie tryb battle royale. Futurystyczna przyszłość zaoferuje też sporo nowego uzbrojenia, pojazdów i gadżetów, np. dronów. Produkcja trafi tylko na urządzenia z systemem iOS i Android. W tytule nie zabraknie mikropłatności, ale sama gra będzie darmowa.

Co ciekawe, za produkcję będzie odpowiadało to samo studio, które wydało pierwszą część PUBG na PC i konsole. Przypomnijmy, że istnieje już jedna wersja PUBG wydana na urządzenia mobilne. Mowa tu o PUBG Mobile, które zostało wydane przez zupełnie inne studio.

Chętne osoby mogą już się wstępnie zarejestrować, by uzyskać dostęp do gry jak najszybciej to będzie możliwe. Aktualnie wczesna rejestracja dostępna jest tylko dla osób posiadających urządzenia z Androidem, lecz niedługo ma również trafić do użytkowników systemu iOS. Nie ma dokładnie ustalonej daty premiery, wiadomo jednak że gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie