The Sims świętuje 21. urodziny! Pojawiły się prezenty dla graczy

bartekZ

The Sims świętuje 21. urodziny! Pojawiły się nawet prezenty dla graczy - wszystko właśnie z tejże okazji. Prezentów jest 21, a z każdym z nim wiąże się bardzo ciekawa historia. Co więcej, w całą akcję zaangażowano graczy, którzy przyczynili się do rozwoju tytułu - mowa o osobach tworzących dodatki do gry. To właśnie spod ich ręki przy okazji 21. urodzin The Sims, ukazało się 21 ciekawych dodatków. Wszystkie z nich rzecz jasna są darmowe.

The Sims świętuje 21. urodziny! Pojawiły się prezenty dla graczy

Seria The Sims ma już 21 lat! Jedna z najbardziej popularnych gier w całej historii zadebiutowała 4 lutego 2000 roku. Od samego początku podbiła serca graczy, a kolejne jej części podtrzymywały wysoki poziom. Z okazji ostatnich urodzin, twórcy zdecydowali się przygotować dla graczy coś wyjątkowego. Chodzi o 21 wyjątkowych dodatków, które symbolicznie mają oddawać wiek produkcji. Nie są one jednak zwyczajne.

Projektantami dodatków okazali się bowiem ludzie ściśle związani z tytułem. To społeczność The Sims. W sumie dodatki przygotowało 9 osób, które na co dzień zajmują się modowaniem najnowszej części całej serii. Jak łatwo się domyślić, w grze znajdziemy nowe ubrania, meble, modyfikacje postacie oraz akcesoria służące do ozdabiania mieszkań.

Wszystkie dodatki można sprawdzić KLIKAJĄC W TEN LINK. Poza tym, przy każdym znajduje się wyjątkowy opis oraz kilka słów od jego twórcy.

Aktualności

Zobacz wszystkie