Kolejne remaki gier trafią na Nintendo Switch! Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl zapowiedziane!

adrianG

Kolejne remaki gier trafią na Nintendo Switch! Pokazano zwiastun, który zapowiada nadchodzące tytuły, a są to: Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl. Ponownie wyruszymy w podróż po regionie Sinnoh, lecz nie będzie ona dokładnie taka sama. Remaki gier Pokemon Diamond i Pearl z 2004 roku, zostaną stworzone od podstaw, więc oprócz zachowania głównego wątku fabularnego, możemy spodziewać się wielu ulepszeń i usprawnień.

Kolejne remaki gier trafią na Nintendo Switch! Oficjalnie zapowiedziano Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl!

Kolejne dwie wersje gier Pokemon trafią na Nintendo Switch. Mowa tu o odnowionych edycjach gier Diamond i Pearl wydanych w 2004 roku na konsole Nintendo DS. Nie będą to jednak dokładnie tak samo wyglądające gry, ani tylko poprawione pod kątem wizualnym. Zostaną całkowicie przebudowane i odświeżone o nowe mechaniki, animacje i trójwymiarową grafikę. Zapewni to całkowicie nowe doznania, nawet dla osób, które grały w klasyczne wersje.

Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl będą remakami bazującymi na oryginalnych wydaniach gier Diamond i Pearl. Ponownie trafimy do regionu Sinnoh, gdzie w trakcie naszej podróży spotkamy wiele Pokemonów z IV generacji.  Oznacza to, że linia fabularna będzie ta sama, lecz wzbogacona o nowe elementy, które wpłyną pozytywnie na odbiór całości. Premiera planowana jest pod koniec 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie