Miniaturowy świat z perspektywy owada. Poznajcie Stonefly!

adrianG

Miniaturowy świat z perspektywy owada. Stonefly to nowa produkcja, w której pokierujemy mikroskopijnym mechem przypominającym insekta. Cała akcja rozgrywać się będzie w naturalnym środowisku owadów, wzbogaconym o wymyślone przez twórców elementy. Świat przyrody został przedstawiony za pomocą kreskówkowej animacji i grafiki, które razem dają świetny efekt finalny. Premiera zaplanowana jest już na lato tego roku.

Miniaturowy świat z perspektywy owada. W Stonefly pokierujemy mechem o wymiarach i wyglądzie insekta.

Stonefly jest zupełnie nową produkcją, która została dopiero co zapowiedziana. Trafimy do pięknego świata przyrody, który został oprawiony w ładną kreskówkową stylistykę i animację. Bohaterką gry jest młoda dziewczyna żyjąca w miniaturowym świecie. Wcielimy się w nią i będziemy tworzyć roboty insekty, za których sterami zasiądziemy. Sterowanie mechem insektem odbywać się będzie z widoku trzecioosobowego. 

Celem gry będzie odzyskanie mecha ojca naszej bohaterki. Podczas wyprawy czekać będzie wiele przeszkód i niebezpieczeństw, w tym przeciwników. Pojawi się też system Craftingu, który pomoże nam zmodernizować naszego mecha insekta. W trackie rozgrywki odblokujemy wiele różnych zdolności, które będą przydatne podczas podróży, jak i starć z przeciwnikami. 

Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Planowana data premiery została ustalona na lato 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie