Fall Guys w rękach Epic Games. Studio Mediatonic zostało wykupione!

adrianG

Fall Guys w rękach Epic Games. Producenci Fortnite wykupili studio Mediatonic i chcą wspólnie tworzyć nowe projekty. Czy wpłynie to na Fall Guys: Ultimate Knockout? Gracze nie muszą się martwić, twórcy zapewniają dalszy rozwój gry. Dodatkowo w planach jest wydanie tytuły na konsole Xbox One i Nintendo Switch.

Fall Guys w rękach Epic Games. Mediatonic wykupione!

Fall Guys: Ultimate Knockout okazał się wielki hitem. Jak widać głośna produkcja 2020 roku zwróciła na siebie nie tylko uwagę graczy. Epic Games wykupiło studio Mediatonic, czyli twórców Fall Guys: Ultimate Knockout. Z uzyskanych informacji wiadomo, że oba studia będą pracować wspólnie nad nowymi projektami. Gracze Fall Guys nie muszą mieć jednak powodu do zmartwień, gra będzie nadal wspierana i rozwijana.

Przypomnijmy, że tytuł dostępny jest na PlayStation 4 oraz PC, a w tym roku ma się ukazać na Xbox One i Nintendo Switch. Dotychczas posiadacze PC mogli kupić grę wyłącznie na Steam. Tytuł z dużą pewnością zadebiutuje również na Epic Games Store, ale nie oznacza to usunięcia go ze Steam. Nadal będzie wspierany i dostępny do kupienia na tej platformie.

Nie podano dokładnych planów nad czym oba studia będą wspólnie pracować. Wiadomo jednak, że twórcom obu firm nie można odmówić kreatywności. Oznacza to, że w przyszłości możemy spodziewać się niesamowitych projektów.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie