Zagraj w gry i zdobądź PlayStation 5! PS Plus Trophy Challenge właśnie się rozpoczęło!

adrianG

Zagraj w gry i zdobądź PlayStation 5! PS Plus Trophy Challenge daje taką możliwość. Wystarczy zagrać w gry udostępnione w ramach usługi PS Plus na marzec i zdobycie w nich przynajmniej 15 trofeów. Każdy gracz za spełnienie wymagań otrzyma 3 niepowtarzalne awatary oraz dostęp do udziału w konkursie o główną nagrodę, jaką jest PlayStation 5!

Zagraj w gry i zdobądź PlayStation 5! Wystartowało PS Plus Trophy Challenge! 

Ogłoszono start ciekawego wydarzenia, w którym również polscy gracze mogą wziąć udział. Nagrodą są 3 rzadkie awatary oraz PlayStation 5. Gdzie jest haczyk? Trzeba posiadać konsolę PlayStation 4 oraz aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Następnym krokiem, jest pobranie trzech gier udostępnionych w ramach PS Plus, a są to: Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes i Farpoint. Ostatnim, lecz kluczowym elementem całego wyzwania jest zagranie w każdą z gier i zdobycie co najmniej 15 trofeów.

Po spełnieniu wymagań otrzymamy 3 galaktyczne awatary do pobrania z PlayStation Store. Aby zdobyć PlayStation 5 trzeba wziąć udział w konkursie, który będzie dostępny dopiero po ukończeniu PS Plus Trophy Challenge. Wyzwanie rozpoczęło się 2 marca i potrwa aż do 5 kwietnia. Czasu jest sporo i każdy powinien na spokojnie poradzić sobie ze spełnieniem wymagań. Więc pady w dłoń i do dzieła!

Aktualności

Zobacz wszystkie