Nowe doniesienia o Nintendo Switch Pro! Urządzenie jeszcze w tym roku?

bartekZ

Nowe doniesienia o Nintendo Switch Pro! Czy urządzenie ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku? Przecieki, do których dotarli dziennikarze Bloomberga, pozwalają w to wierzyć. Mało tego - zdobyli oni także niezwykle cenne wieśći dotyczące ekranów, w jakie będzie wyposażony Switch Pro. To wyświetlacze OLED, za których przygotowanie ma odpowiadać Samsung. Będą nieco większe niż w normalnej wersji konsoli.

Nowe doniesienia o Nintendo Switch Pro! Urządzenie jeszcze w tym roku?

Fani Nintendo nieustannie nasłuchują nowych wieści dotyczących wersji Pro ich ulubionej konsoli. Jak na razie konkretów jest jednak jak na lekarstwo. Niemniej jednak dziennikarze Bloomberga robią wszystko, aby zdobyć unikatowe wieści i trzeba przyznać, że znów wykonali kawał dobrej roboty. Dotarli bowiem do informacji na temat ekranów, w jakie wyposażone będzie Nintendo Switch Pro. To OLED produkowany przez Samsunga. Ponadto będzie nieco większy niż w wersji podstawowej - mówi się o 7 calach (aktualnie jest to 6,2 cala).

Masowa produkcja osprzętu do konsoli - według informatorów - ma ruszyć już w czerwcu tego roku. Celem fabryk jest wyprodukowanie aż miliona egzemplarzy w miesiąc. Ekran OLED od Samsunga ma posiadać rozdzielczość 720p. Choć zarówno Samsung Display jak i Nintendo odmawia komentarza w tej sprawie - mówi się, że już w okolicach lipca nastąpi wysyłka i montaż paneli wyświetlaczy.

Redaktorzy Bloomberga nie mają wątpliwości - według nich ulepszona konsola zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku. Nie wyklucza się także, że może ona trafić do sprzedaży w okolicach świąt. To z pewnością nakręciłoby sprzedaż.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie