To już pewne - E3 2021 tylko online, bez wydarzeń na żywo

bartekZ

To już pewne - E3 2021 tylko online, bez żadnych wydarzeń na żywo. Aktualnie trwają prace nad tym, aby część eventu pokazać w transmisjach internetowych. Plany organizatorów, jak łatwo się zresztą domyślić, pokrzyżowała pandemia koronawirusa. To już drugi rok z rzędu, kiedy impreza zostaje odwołana z tego samego powodu. Tym razem jednak, w odróżnieniu do sytuacji sprzed roku, wszystko powinno być dostępne przynajmniej w wersji online.

To już pewne - E3 2021 tylko online, brak wydarzeń na żywo

Globalna pandemia koronawirusa nadal skutecznie terroryzuje wiele gałęzi gospodarki. Na własnej skórze przekonała się już o tym rok temu branża gamingowa. Podobnie będzie i tym razem. Wiadomo już bowiem oficjalnie, że targi E3 2021 odbędą się bez żadnych wydarzeń na żywo. Część imprezy zostanie przeniesiona natomiast do sieci - będzie można ją zatem śledzić online. Rok temu nie było nawet takiej możliwości.

O tym, że właśnie taki los spotka targi E3, informowano już wcześniej. Dopiero przed kilkoma dniami dotarło jednak oficjalne potwierdzenie przecieków. Organizatorzy E3 pragną iść śladem twórców innych eventów, które już przed rokiem ze względu na panującą na świecie sytuację, trzeba było przenieść do sieci.

Warto podkreślić, że takie tuzy jak Activision lub Sony korzystały z podobnego typu transmisji online jeszcze przed wybuchem pandemii. Inni wydawcy też zdołali już pokazać, że życie bez E3 jest możliwe. Jak natomiast sytuacje będzie się klarować tym razem? Przekonamy się wkrótce.

Aktualności

Zobacz wszystkie