Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy wyciekło! Microsoft robi to specjalnie?

adrianG

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy wyciekło! Sytuacja miała miejsce w Microsoft Store. Mimo szybkiego usunięcia ze sklepu, informacja zdążyła obiec już internet. Z ujawnionych informacji wiadomo, że ukaże się pakiet z pełnymi wydaniami gier: Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration i Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz wszystkimi dodatkami. Poznaliśmy również datę premiery zestawu!

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy wyciekło! Sklep Microsoftu opublikował tytuł i informacje

Kolejny przeciek miał miejsce w Microsoft Store. Czy to przypadek, czy zamierzone działanie marketingowe? Można na ten temat jedynie spekulować. Jedynym pewniakiem w całej sytuacji jest to, że nadchodzi nowość związana z serią Tomb Raider. Przez krótki czas, w sklepie Microsoftu można było zobaczyć zakładkę z tytułem Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Z dodanego opisu w zakładce wynika, że będzie to pakiet 3 ostatnich, a zarazem najnowszych pełnoprawnych części z serii, które zostały wydane w ostatnim czasie. W skład zestawu wejdą tytuły: Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration i Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, wraz z całą wydaną dodatkową zawartością.

Widoczna była jeszcze jedna ważna informacja, a konkretnie data wydania, która wskazywała na 18 marca 2021 roku. Więc patrząc na datę, prawdopodobnie niedługo dowiemy się czy przeciek sprawdzi się w 100%.

Aktualności

Zobacz wszystkie