Forza Horizon 4 dostępna już na Steam! Gra osiągnęła wysoką sprzedaż!

adrianG

Forza Horizon 4 dostępna już na Steam! Produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem społeczności platformy Valve! Cena nie odstraszyła i gracze chętnie sięgają po tytuł. Oprócz samej gry dodano również wszystkie DLC. Osoby zbierające karty kolekcjonerskie Steam ucieszy informacja, że przygotowano specjalne karty dla tej produkcji. 

Forza Horizon 4 dostępna już na Steam! Udany drugi już debiut tytułu!

Kto by się spodziewał, że gra, która ma już ponad 2 lata będzie cieszyć się tak dobrą sprzedażą. Wydawać by się mogło, że osoby chętne na grę w Forzę Horizon 4 już dawno się w niej bawią. 9 marca tytuł miał udaną premierę na platformie Steam.

Dotychczas gra była ekskluzywna na PC dla sklepu Microsoftu. Produkcja trafiła do szerszego grona graczy i sprzedaje się świetnie. Do gry na Steam otrzymamy wszystkie wypuszczone do tej pory aktualizacje i DLC. Pojawią się również osiągnięcia, jak to miało miejsce w wersji z Microsoft Store. Nowością będą karty kolekcjonerskie, które są na wyłączność platformy Steam.

Cena gry na Steam jest zależna od tego, na jaką edycję się zdecydujemy. Forza Horizon 4 w wersji podstawowej kosztuje 214,99 zł, w wersji Deluxe 289,99 zł, a koszt wersji Ultimate to 359,99 zł. Warto zauważyć, że ceny są mniejsze niż te w Microsoft Store i mowa tu o każdej z wersji.

Aktualności

Zobacz wszystkie