Marvel's Avengers - kiedy premiera? Garść przydatnych informacji

bartekZ

Marvel's Avengers nadciąga wielkimi krokami. Mająca na świecie potężne rzesze fanów seria kinowa, w końcu w niezły sposób może zostać przeniesiona na wirtualne ekrany. Pierwsze wideo oraz zdjęcia prezentujące samą rozgrywkę, wyglądają imponująco. W grze wcielić będziemy mogli się w takie postacie jak choćby Kapitan Ameryka, Iron Man czy Czarna Wdowa. Wszystko rzecz jasna w znanym i lubianym przez wielu uniwersum Marvela. Avengersi niejednokrotnie skradli serca fanów. Czy podobnie będzie jednak i tym razem?

Marvel's Avengers - garść przydatnych informacji

Za produkcję Marvel's Avengers odpowiada studio Crystal Dynamics i Eidos Montreal, natomiast za dystrybucję - Square-Enix. Do czynienia będziemy mieć tu rzecz jasna z typową grą przygodową, której lwią część stanowi jednak dynamiczna akcja. To sprawi, że gracze będą mogli delektować się przeżyciami zbliżonymi do tych, w których bohaterowie kinowi brali udział na wielkim ekranie.

Sama fabuła gry jest dość interesująca, a wszystko początek ma przy okazji otwarcia siedziby Avengers w amerykańskim San Francisco. Już wtedy możemy spotkać Hulka, Kapitana Amerykę, Czarną Wdowę, Thora i Iron Mana. Ten skład robi wrażenie, a to dopiero przedsmak. Jak jednak łatwo się domyślić, uroczystość kończy się wielką katastrofą, która powoduje ogrom zniszczeń. W wyniku niepowodzenia przy całym przedsięwzięciu, winą za wszystko obarczeni zostają superbohaterowie, którzy na skutek całego zajścia rozdzielają się.

Nowe zagrożenie sprawia jednak, że aby planeta na której żyjemy przetrwała, ci muszą się po raz kolejny zjednoczyć. Głównym przeciwnikiem, z jakimi zmierzyć będą musieli się gracze i sterowane przez nich postacie, jest złowroga organizacja AIM.

Wierne odwzorowanie kinowych hitów?

To, co dla wielu najważniejsze - to odwzorowanie głównych postaci gry, znanych także z kinowego formatu. Twórcy zadbali o to, aby ich ruchy i specjalności zostały wiernie odwzorowane. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej wczuć się w klimat rozgrywki. Poza tym, gracz raczej nie powinien szybko się znudzić, gdyż grywalnych postaci jest kilka, a każda z nich ma inną charakterystykę. To działa na duży plus.

Co więcej, kontrolowane postacie, wraz z postępem w grze, stale się rozwijają. To także ogromna frajda i zachęta, aby przed ekranem spędzać jeszcze więcej czasu. Odblokowywanie nowych zdolności i zdobywanie coraz to lepszego ekwipunku, dla wielu stanie się nie lada gratką.

Dla jeszcze większego smaczku należy nadmienić, że poszczególni bohaterowie mogą być przez nas specjalnie personalizowani. To niewielka rzecz, która jednak cieszy i pozwala na jeszcze większą identyfikację z serwowanym przez studio gamingowe tytułem.

Kiedy premiera Marvel's Avengers?

Wiele wskazuje na to, że tym razem koronawirus nie będzie miał znacznego wpływu na premierę gry i wszystko przebiegnie zgodnie z początkowymi zapowiedziami. Według nich, Marvel's Avengers ma ukazać się już 4 września tego roku.

siedziby Avengers w San Francisco.
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/the-avengers-project/z5578a
siedziby Avengers w San Francisco.
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/the-avengers-project/z5578a

Aktualności

Zobacz wszystkie