Call of Duty: Warzone - kolejne bany stały się faktem! Graczy czeka większy komfort

bartekZ

Call of Duty: Warzone - kolejne bany stały się faktem. Twórcy po raz kolejny musieli podjąć zdecydowane działania, gdyż rozgrywka po znów była bardzo mocno zaburzona przez oszustów. Tylko teraz, za jednym razem usunięto przynajmniej 30 tysięcy kont. To pokazuje skalę problemu. Zwłaszcza wtedy, kiedy zsumujemy wszystkie akcje eliminowania cheaterów z gry. W sumie permanentne bany wlepiono już dla około 300 tysięcy kont.

Call of Duty: Warzone - kolejne bany stały się faktem! Graczy czeka większy komfort podczas rywalizacji?

W ostatnim czasie znów zrobiło się głośno o oszustach niszczących rywalizację w CoD: Warzone. Raven Software znów musiało wziąć sprawy w swoje ręce - twórcy po raz kolejny byli bezlitośni dla cheaterów. Tylko teraz, jednorazowo trwale skasowano 30 tysięcy kont. To już nie pierwsza taka sytuacja. Pojawia się jednak pytanie - na jak długo tym razem wystarczy zupełna czystka? Komfort gry z pewnością powróci, nie wiadomo jednak, na jak długo.

Deweloperzy już teraz zapowiadają, że niebawem miejsce może mieć kolejna podobna akcja na serwerach. Warto dodać, że od początku wystąpienia problemu z oszustami, zbanowanych zostało już około 300 tysięcy kont. Ta liczba robi wrażenie i pokazuje skalę problemu.

Należy też wspomnieć, że poza walką z oszustami, studio prężnie działa nad udoskonaleniem gry. Niebawem - według jeszcze nieoficjalnych wieści - ukazać ma się specjalna, potężna mapa, która pomieści aż 250 graczy online.

Aktualności

Zobacz wszystkie