Zdjęcia mapy GTA 6 wyciekły do sieci? To znane miejsce...

bartekZ

Zdjęcia mapy GTA 6 wyciekły do sieci? W serwisie Reddit pojawiła się nowa grafika, która według internautów przedstawia mapę z najnowszej, jeszcze nieopublikowanej produkcji Rockstara. Mowa rzecz jasna o wyczekiwanym przez fanów Grand Theft Auto 6. To już kolejny tego typu przeciek, choć trzeba przyznać, że wokół najnowszego stworzyła się interesująca historia. Czy odpowiedzialny za wszystko jest były pracownik studia, który już nie pracuje nad grą?

Zdjęcia mapy GTA 6 wyciekły do sieci? To miejsce z pewnością kojarzy wielu fanów serii...

Tydzień bez nowych plotek na temat GTA 6 tygodniem straconym! Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo prezentują mapę w najnowszym dziele Rockstara, a trzeba pamiętać, że to przecież nie zostało jeszcze nawet oficjalnie zaprezentowane. Temat lokacji, w jakiej przyjdzie nam grać w GTA 6, jest jednym z najczęściej poruszanych. Według najnowszych przecieków, twórcy po raz kolejny zabiorą nas do legendarnego już Vice City. Te pogłoski pojawiały się również wcześniej. Tym razem fotografia rzekomej mapy wydaje się jednak naprawdę realna.

Skąd natomiast mogą pochodzić przecieki? To bardzo interesujące. Mówi się, że przykładowo zdjęcie mapy, o którym mowa dziś, pochodzi od byłego pracownika Rockstara. Mężczyzna ten mógł pracować nad najnowszą odsłoną Grand Theft Auto, jednak z jakichś powodów nie bierze udziału w finalizacji projektu. To właśnie od niego mogą pochodzić unikatowe obrazki, rzekomo prezentującą GTA 6.

Aktualności

Zobacz wszystkie