Max Caulfield i Chloe Price powracają! Nadciąga Life is Strange Remastered Collection!

adrianG

Max Caulfield i Chloe Price powracają! Ponownie wcielimy się w dobrze nam znane bohaterki pierwszych części serii Life is Strange. Life is Strange Remastered Collection zaoferuje te same historie, lecz nie ma w tym nic złego, ponieważ to gracz decyduje jak potoczą się wydarzenia i losy bohaterów. Względem oryginałów, różnice jakie zaobserwujemy, będą wyłącznie wizualne. Poprawiona została grafika, animacje i wiele więcej.

Max Caulfield i Chloe Price powracają! Life is Strange Remastered Collection zapowiedziane!

Na pokazie Square Enix Presents, jak zapowiadano, został zaprezentowany nowy tytuł z serii Life is Strange. Jednak to nie jedyna nowość, ponieważ ogłoszono też remastery pierwszych części z tej serii. Life is Strange Remastered Collection jest pakietem gier, w skład którego wchodzą: Life is Strange Remastered i Life is Strange: Before the Storm Remastered. Ponownie trafimy do nadmorskiego miasteczka Arcadia Bay i pokierujemy losami Max i Chloe.

Fabuła nie ulegnie zmianie, dostaniemy tą samą historię, lecz zmienioną pod względem wizualnym. Modele postaci oraz otoczenie dostaną odświeżoną grafikę. Zostaną również poprawione animacje postaci i łamigłówki. Silnik i oświetlenie gier zostanie ulepszone. Tytuły nadal będą zawierać dobrze skomponowaną ścieżkę dźwiękową oraz muzykę na licencji, które nadają całej rozgrywce niesamowitego klimatu.

Life is Strange Remastered Collection ukaże się jesienią tego roku!

Aktualności

Zobacz wszystkie