Kolejna porcja wieści o Resident Evil Village. Wtedy pojawi się nowe demo!

bartekZ

Kolejna porcja wieści o Resident Evil Village! Choć ogólny zamysł rozgrywki, data premiery, a nawet pierwsze demo - ujrzały już światło dzienne, twórcy gry w dalszym ciągu nie przestają zaskakiwać. Ciekawe smaczki ujawniono na pokazie Play! Play! Play!.  Wiadomo już, że ukaże się między innymi drugie demo gry. Co będzie zawierać i kiedy powinno być dostępne? Co jeszcze zdradzili deweloperzy?

Kolejna porcja wieści o Resident Evil Village. Wtedy pojawi się nowe demo!

Choć premiera Resident Evil Village zbliża się coraz większymi krokami - najmniej cierpliwi powinni jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Jak dobrze wiadomo, pełna wersja gry światło dzienne ujrzy 7 maja. Jednakże, na pokazie Play! Play! Play! otrzymaliśmy kilka ciekawych, nowych wieści o produkcji.

Jak dobrze wiadomo, demo REV dostępne jest jedynie na PS5. Jak wskazują doniesienia, nowe pojawi się już w kwietniu. Ma ono posłużyć jako zachęta, poznanie nowej mechaniki walki i przekonanie się na własnej skórze, jak ważną rolę w całej rozgrywce stanowią adaptacyjne triggery. Te mają zachowywać się w różnoraki sposób, na co także wpływ będzie mieć rodzaj broni, z jakiej akurat korzystamy.

Plotki wskazują też, że decyzja o doborze broni będzie należeć w zupełności do graczy. Tym samym dzierżyć w dłoniach możemy zarówno snajperkę, jak i łopatę. Warto też wspomnieć, że poszczególne etapy gry powinny zawierać kilka scenariuszy i rozwiązań. To sprawi, że gra będzie zdecydowanie mniej przewidywalna.

Aktualności

Zobacz wszystkie