Nowy materiał z gry Sherlock Holmes: Chapter One! Tak prezentuje się rozgrywka!

adrianG

Nowy materiał z gry Sherlock Holmes: Chapter One! Opublikowany zwiastun pokazuje jak będzie wyglądać rozgrywka. Możemy przyjrzeć się sterowaniu postacią, stylowi poruszania się, walce wręcz oraz strzelaniu z pistoletu. Zobaczyliśmy jak wyglądają dialogi między postaciami oraz poszukiwanie poszlak i łączenie ich w jedną całość.

Nowy materiał z gry Sherlock Holmes: Chapter One! Wiemy jak wyglądać będzie rozgrywka!

Dostaliśmy sporo nowych informacji o nadchodzącym Sherlock Holmes: Chapter One. Najnowszy zwiastun, choć trwa zaledwie dwie i pół minuty, porusza wiele ważnych aspektów. Zwiastun składa się z wygenerowanych w grze cutscenek oraz prezentuje fragmenty z rozgrywki. Gameplay przedstawiony w zwiastunie po raz pierwszy pozwala zobaczyć graczom, jak prezentuje się gra w akcji. Możemy zaznajomić się z wyglądem postaci, którą pokierujemy z perspektywy trzeciej osoby. Na udostępnionym materiale, zauważyć można styl walki naszego bohatera oraz posługiwanie się bronią palną.

Dostaniemy do dyspozycji różne stroje i elementy garderoby, więc będziemy mogli ubrać postać według własnych upodobań. Pokazano również jak będą wyglądać dialogi między postaciami. Konkretnie między naszym bohaterem, a inną postacią. Gracz będzie musiał dokonać wyboru z kilku dostępnych podczas rozmowy odpowiedzi, które wpłyną na dalszą jej część oraz na późniejsze losy w grze. Przedstawiono też tryb szukania poszlak oraz łączenie ich w celu poznania prawdy.

Aktualności

Zobacz wszystkie