Powstaje mobilna wersja Apex Legends! Zapowiedziano Apex Legends Mobile!

adrianG

Powstaje mobilna wersja Apex Legends! Na rynku gier mobilnych jest dostępnych już kilka gier z gatunku battle royale. Do ich grona dołączy niedługo kolejna produkcja, a będzie to Apex Legends Mobile. Mobilna wersja dobrze przyjętej przez graczy gry, która ukazała się na PC i konsole trafi teraz na urządzenia mobilne. Na graczy będą czekać zupełnie nowe pakiety bojowe i przedmioty kosmetyczne.

Powstaje mobilna wersja Apex Legends! Apex Legends Mobile trafi wyłącznie na urządzenia z ekranem dotykowym!

Apex Legend doczeka się swojego odpowiednika na urządzenia mobilne. Twórcy gry poinformowali, że tworzą zupełnie nową produkcję, ale bazującą na tym samym co oferuje oryginał. Apex Legends Mobile tak jak pierwotna wersja też będzie grą battle royale, ale zostanie przebudowana. Przede wszystkim sterowanie zostanie przygotowane pod ekrany dotykowe. Apex Legends Mobile tak samo jak oryginał będzie grą darmową. W grze będą dostępne specjalne pakiety bojowe oraz różne przedmioty kosmetyczne, które nie występują w oryginalnej wersji gry.

Apex Legends Moblie nie ma określonej daty premiery. Gra będzie pojawiać się w formie testowej w różnych państwach świata. Pierwsza wersja beta gry trafi jeszcze tej wiosny do Indii i na Filipiny. W późniejszym czasie ogłoszone zostaną kolejne regiony, które będą mogły przetestować grę. Póki co wiadomo, że testy będą dostępne na urządzeniach z systemem Android, ale w planach jest ukazanie się też wersji na system iOS.

Aktualności

Zobacz wszystkie