Słynni Galowie powracają! Zapowiedziano Asterix & Obelix: Slap them All!

adrianG

Słynni Galowie powracają! Nowe przygody Asterixa i Obelixa rozegramy tym razem w 2D. Produkcja będzie świetnym połączeniem gatunku beat 'em up z piękną komiksową grafiką. Jak sam gatunek podpowiada, będziemy toczyć walki, a skoro pokierujemy Asterixem i Obelixem, to przeciwnikami będą oczywiście Rzymianie.

Słynni Galowie powracają! Nowa gra nosi tytuł Asterix & Obelix: Slap them All!

Jest rok 50 p.n.e., cała Galia została podbita przez Rzymian, oprócz jednej małej wioski, która dzielnie stawia opór. Chyba wszyscy dobrze znają tę historię. Galowie Asterix i Obelix powrócą jako bohaterowie nowej gry. Zapowiedziano produkcję dla graczy w świecie znanych nam Galów, tym razem z gatunku beat 'em up, pod nazwą Asterix & Obelix: Slap them All! 

Nowa produkcja będzie charakteryzować się stylistyką, która nawiązuje do komiksów z przygodami Galów. Na opublikowanym zwiastunie możemy zauważyć, jak świetnie prezentuje się komiksowa grafika w połączeniu z animacją. Celem gry będzie pokonanie armii Rzymian na każdym z etapów, a cała rozgrywka będzie odbywać się na poziomach w 2D. Będzie to świetna odskocznia od poprzedniego tytułu, który zabrał nas w trójwymiarową przygodę.

Gra ukaże się jesienią tego roku i trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Chociaż nie wymieniono konsoli PlayStation 5 i Xbox One X|S, gracze nie muszą się martwić, bo zagrają na tych platformach dzięki wstecznej kompatybilności. 

Aktualności

Zobacz wszystkie