Nowa gra wyścigowa zapowiedziana! Poznajcie Hot Wheels Unleashed

adrianG

Nowa gra wyścigowa zapowiedziana! Hot Wheels Unleashed, jak sama nazwa wskazuje, będzie produkcją poświęconą zabawkowym pojazdom znanej marki. Premiera zaplanowana jest na koniec września 2021 roku. Gra będzie multiplatformowa.

Nowa gra wyścigowa zapowiedziana! Hot Wheels Unleashed na pierwszym zwiastunie!

Hot Wheels Unleashed to nowa gra wyścigowa o słynnych samochodzikach. Zasiądziemy za sterami wielu ciekawych i niepowtarzalnych maszyn. Akcja będzie rozgrywać się w świecie widzianym ze skali małych samochodów, więc tory muszą być przystosowane również do tych rozmiarów.

Trasy będą zbudowane z różnych elementów plastikowych torów znanych z większych zestawów Hot Wheels. Rampy, pętle, przeszkody, sprawią, że każda trasa będzie zróżnicowana. Oprócz jazdy po gotowych torach, będzie możliwość tworzenia własnych projektów. Dostępna ma być też opcja publikacji stworzonych tras do sieci, więc z pewnością można się spodziewać szalonych projektów graczy. Gra pozwoli na rozgrywkę samemu, online oraz na podzielonym ekranie.

Razem z oficjalną zapowiedzią otrzymaliśmy trailer, który pokazuje ogólny zamysł projektu. Niestety nie został przedstawiony żaden gameplay, więc nie wiemy jak będzie wyglądała rozgrywka. Ogłoszono też, że premiery gry odbędzie się 30 września 2021 roku. Z pewnością, bliżej tego terminu dostaniemy więcej informacji i nagrania przedstawiające rozgrywkę. Hot Wheels Unleashed trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie