Najnowsze Call of Duty już niebawem? Przeciek: CoD WWII: Vanguard w 2021!

bartekZ

Najnowsze Call of Duty już niebawem? Wszystko na to wskazuje, a przynajmniej tak można sądzić po tym, jak światło dzienne ujrzały dość wiarygodne przecieki. Według nich, kolejna część popularnej serii ukaże się jeszcze w tym roku, a jej akcja będzie osadzona w realiach II Wojny Światowej. Wszystko potwierdzają dziennikarze Eurogamera. Nowa odsłona ma nosić nazwę CoD WWII: Vanguard.

Najnowsze Call of Duty już niebawem? Przecieki nie pozostawiają złudzeń - premiera jeszcze w tym roku!

Fani popularnego CoD'a powinni być zachwyceni. Wszystko bowiem wskazuje na to, że najnowsza odsłona uwielbianej serii zadebiutuje jeszcze w tym roku. Choć informacji jak na ten moment nie jest zbyt wiele, w sieci pojawiły się dość wiarygodnie brzmiące przecieki. Dodatkowo pochodzą one z dość sprawdzonych źródeł.

Tym samym - nowa odsłona ma nosić tytuł Call of Duty WWII: Vanguard. Jak sama nazwa wskazuje, produkcja przeniesie nas w czasy II Wojny Światowej. To już nie pierwszy raz, kiedy twórcy zabierają nas w takie właśnie klimaty. Redakcja Eurogamera dotarła też do informacji, jakby wymieniana wyżej nazwa nie była jedynie tytułem roboczym gry (gdyż tak początkowo uważano), ale finalnym produktem.

Warto zwrócić też uwagę na wcześniejsze przecieki. Tam mówiło się, że rzeczywistość w grze będzie nieco zmieniona, a czas trwania II Wojny Światowej zostanie przeciągnięty do lat 50. Eurogamer zdementował te plotki.

Aktualności

Zobacz wszystkie