Ratchet & Clank otrzyma nową aktualizację! Zawartość będzie dostępna tylko na PS5!

adrianG

Ratchet & Clank otrzyma nową aktualizację! Zawartość, która zostanie udostępniona na konsolach PlayStation 5 zaoferuje płynniejszą rozgrywkę. Ratchet & Clank po aktualizacji pozwoli na rozgrywkę na PS5 w 60 FPS. Nowa zawartość ukaże się już w kwietniu, więc będzie to idealny moment na ogranie gry w lepszej jakości przed premierą najnowszej odsłony, która pojawi się 11 czerwca. 

Ratchet & Clank otrzyma nową aktualizację! Zawartość trafi do posiadaczy konsoli PlayStation 5!

Ratchet & Clank to jeden z ekskluzywnych tytułów oferowanych na konsole firmy Sony. Najnowsza odsłona serii ukazała się około 5 lat temu na konsolę PlayStation 4. Dzięki wstecznej kompatybilności możemy również zagrać w ten tytuł na PlayStation 5, jednak nadal w 30 FPS. Wkrótce jednak to się zmieni i gra rozwinie skrzydła. Twórcy gry zapowiedzieli aktualizację, która będzie dostępna już w kwietniu i pozwoli graczom na grę w 60 FPS na konsoli PlayStation 5. 

W ramach akcji Play At Home, do 1 kwietnia 2021 roku nadal można odebrać w PlayStation Store własną kopię gry Ratchet & Clank, która po dodaniu zostaje przypisana na zawsze do konta gracza. Gra będzie działać zarówno na konsoli PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Zostało już niewiele czasu na dodanie, a warto grą się zainteresować, tym bardziej że na przełomie kilku tygodni zadebiutuje nowa zawartość na PS5. 

Aktualności

Zobacz wszystkie