Nowe studio deweloperskie CD Projekt. Znamy lokalizację!

adrianG

Nowe studio deweloperskie CD Projekt. Nowy oddział będzie zlokalizowany poza granicami naszego kraju. Zlokalizowane w Kanadzie studio deweloperskie Digital Scapes, które od jakiegoś czasu już współpracowało z CD Projekt, zostało właśnie przez nich przejęte. Oczywiście zmianie uległa też nazwa, która brzmi teraz CD Projekt Red Vancouver

Nowe studio deweloperskie CD Projekt. Zlokalizowane będzie w Kanadzie!

CD Projekt ogłosił swoje najbliższe ruchy biznesowe. Jednym z nich jest przejęcie zaprzyjaźnionego studia deweloperskiego Digital Scapes, z którym współpracowali już od 2018 roku. Został już nawet podpisany list intencyjny z Digital Scapes przez CD Projekt, w którym są zawarte wszystkie warunki przejęcia. Ogłoszono, że razem z przejęciem Digital Scapes, zostanie zmieniona jego nazwa na CD Projekt Red Vancouver.

CD Projekt posiada już 3 zespoły deweloperskie umiejscowione w takich miastach jak: Warszawa, Kraków i Wrocław. CD Projekt Red Vancouver, które jest umiejscowione w Kanadzie, dołączy do ich grona jako 4 zespół deweloperski. Nowy oddział będzie brał czynny udział w tworzeniu i rozwijaniu wszystkich aktualnych oraz przyszłych projektów. Jak informuje CD Projekt, studio Digital Scapes współpracowało już przy tworzeniu Cybeprunk 2077 i przyczyniło się w dużym stopniu do wielu elementów gry. Studio CD Projekt pokazuje, że nadal stawia na rozwój, a zasilenie przez nowy oddział powinno okazać się dobrym posunięciem.

Aktualności

Zobacz wszystkie