Druga część Judgment oficjalnie zapowiedziana! Lost Judgment pojawi się jeszcze w tym roku!

adrianG

Druga część Judgment oficjalnie zapowiedziana! Gra pojawi się już 24 września i w przeciwieństwie do poprzedniej części w dniu premiery trafi na więcej platform. W grę zagramy na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Pod koniec zeszłego miesiąca pojawiła się ulepszona wersja Judgment na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Warto w nią zagrać przed premierą nowej odsłony.

Druga część Judgment oficjalnie zapowiedziana! W kontynuację gry zagramy jeszcze w tym roku!

Zapowiedziano Lost Judgment, czyli kontynuację przygodowej gry akcji. Wiele osób już to podejrzewało, a nawet zdążyły pojawić się przecieki odnośnie kolejnej części gry. Twórcy postanowili jednak nie trzymać dłużej graczy w niepewności i opublikowali oficjalny zwiastun nadchodzącego tytułu. Prezentacja miała miejsce na zorganizowanej przez twórców transmisji Judgment Day, ale zwiastun jest już dostępny w internecie. 

Lost Judgment ukaże się na całym świecie 24 września tego roku. Produkcja trafi na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jest to świetna informacja dla posiadaczy konsol od Microsoftu. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona Judgment początkowo trafiła tylko na PlayStation 4. Dopiero pod koniec zeszłego miesiąca ukazała się ulepszona wersja gry na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Miło ze strony twórców, że tym razem zapewnią dostęp do gry na premierę większej ilości graczy.

Aktualności

Zobacz wszystkie