Kozy już dostępne w Minecraft! To nie jedyna nowość!

adrianG

Kozy już dostępne w Minecraft! Część nadchodzącej aktualizacji Caves & Cliffs została udostępniona za sprawą Snapshot 21w13a. Nowa zawartość umili graczom oczekiwanie na pełną aktualizację, której premierę zapowiedziano na okres letni. Oprócz kóz, zostało zwiększone prawdopodobieństwo trafienia na duże jaskinie serowe. Snapshot 21w13a usuwa także dotychczasowe występujące błędy i dodaje poprawki.

Kozy już dostępne w Minecraft! Pojawił się Snapshot 21w13a!

Jedne z długo wyczekiwanych nowości trafiły właśnie do Minecraft. Twórcy gry postanowili umilić graczom oczekiwanie na dużą aktualizację, jaką będzie Caves & Cliffs, która pojawi się już latem. Chętni gracze mogą pobrać Snapshot 21w13a i korzystać z dodatkowej zawartości.

Snapshot 21w13a wprowadza do gry kozy, które oczywiście jak większość zwierzaków można oswoić. Kozy oswoimy za pomocą pszenicy. Zakładając hodowlę kóz, będzie można pozyskiwać z nich m.in. mleko. Zanim jednak zdecydujemy się na hodowlę, trzeba najpierw kozy znaleźć, poszukiwania najlepiej prowadzić na górskich terenach. Kozy są skocznymi zwierzętami, więc za niektórymi trzeba będzie się uganiać, ale też nie należy ich lekceważyć bo rozwścieczone mogą zaatakować.

Kozy nie są jedyną dodaną nowością. Snapshot 21w13a wprowadza również różne poprawki i usuwa błędy. Poprawki tyczą się m.in. jaskiń, dystrybucji rudy i sproszkowanego śniegu. Zostało zwiększone prawdopodobieństwo na znalezienie dużych jaskiń serowych, a same jaskinie są teraz bardziej zróżnicowane.

Aktualności

Zobacz wszystkie