Ludzie niszszczą opakowania z płatkami - bo można wygrać PS5

bartekZ

Ludzie niszczą opakowania z płatkami śniadaniowymi - wszystko po to, aby wygrać upragnione i trudno dostępne PlayStation 5! O tym, że najnowsza konsola od Sony budzi ogromne emocje, wiemy nie od dziś. Jednak niektóre zachowania ludzi przechodzą wszelkie pojęcie. Tak można powiedzieć choćby o procederze niszczenia opakowań z płatkami w sklepach - tylko po to, aby wykraść kod, dzięki któremu można wygrać urządzenie.

Ludzie niszczą opakowania z płatkami śniadaniowymi - dzięki kodom z produktu można wygrać PlayStation 5

Problem dostępności PS5 okazuje się na tyle poważny, że ludzie uciekają się do przeróżnych czynów. Aktualnie głośno jest o niszczeniu opakowań z płatkami śniadaniowymi w marketach. Z pewnością wiele osób zada pytanie - dlaczego na wszystkim cierpią akurat płatki? Odpowiedź jest banalna. Dzięki umowie z Sony, w opakowaniach znalazły się specjalne kody, dzięki którym można wygrać nowy egzemplarz PlayStation 5. Kod wystarczy zarejestrować na specjalnej stronie. Niestety jednak, nie wszyscy zamierzają kupować i jeść wspomniane płatki. Wobec tego produkty są niszczone, a kody wykradane.

Teraz producent płatków Cinnamon Toast Crunch zmaga się z ogromnym problemem. Wszystko przez to, że niszczenie opakowań sprawiło, iż trzeba mówić o ogromnych stratach w partiach jedzenia. Nikt bowiem nie zechce kupić produktu z uszkodzonym opakowaniem. W sieci pojawia się sporo zdjęć, na których widać porozrywane pudełka - jeszcze na sklepowych półkach.

To wszystko pokazuje, jak duży jest problem z dostępnością PS5. Zniecierpliwieni gracze posuwają się do coraz to odważniejszych i nie zawsze zgodnych z prawem poczynań - a wszystko po to, aby zdobyć upragnioną konsolę.

źródło: reddit

Aktualności

Zobacz wszystkie