Symulator robienia piwa - jest zwiastun Brewmaster! [WIDEO]

bartekZ

Symulator robienia piwa - w sieci pojawił się pierwszy zwiastun Brewmaster. W grze wcielimy się w specjalistę od warzenia złotego trunku. Co jednak interesujące i dość nieoczekiwane, gra otrzyma nawet tryb fabularny. Choć brzmi to niedorzecznie, właśnie takie są fakty. Wszystko po to, aby tytuł nie znudził się już po godzinie użytkowania. To nie lada gratka dla miłośników piwa. Kiedy spodziewać się premiery Brewmaster? Na jakich platformach zagramy? Na czym ma polegać rzeczony tryb fabularny? Te informacje oraz wideo prezentujące tytuł, znajdziecie poniżej.

Symulator robienia piwa - jest zwiastun Brewmaster!

Symulatory dla graczy wchodzą na zupełnie nowy poziom. Co jakiś czas pojawiają się zapowiedzi nowych produkcji, a czasami można odnieść wrażenie, że każda kolejna jest jeszcze bardziej absurdalna niż poprzednia. Podobnie jest i tym razem, choć twórcy do wszystkiego pochodzą śmiertelnie poważnie. Teraz pojawiły się wieści o spodziewanej premierze symulatora warzenia piwa. Gra ma nosić nazwę Brewmaster.

Za jej tworzenie odpowiedzialni są twórcy z Auroch Digital. Jak się okazuje, zespół składa się między innymi z kilku miłośników piwa, stąd też pojawił się pomysł stworzenia symulatora o takiej a nie innej tematyce. Gra ma zawierać tryb fabularny. W nim gracz rozwinie swoje umiejętności, a następnie weźmie udział w konkurach, gdzie zaprezentuje swoje trunki.

Tytuł ma bawić zarówno początkujących miłośników warzenia piwa, jak i osoby, które się na tym doskonale znają. Premierę zaplanowano na 2022 rok. Gra trafi na PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie