Premiera Outriders! Gra polskiego studia oficjalnie dostępna!

adrianG

Premiera Outriders! Zainteresowane osoby mogą już zacząć przygodę z tytułem. Gra trafiła właśnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Tytuł trafi również do abonamentu Xbox Game Pass i jest też dostępny w usłudze Google Stadia. Dzieło polskiego studia People Can Fly można przetestować za darmo dzięki opublikowanej wersji demo gry.

Premiera Outriders! Najnowszy tytuł polskiego studia jest już oficjalnie dostępny!

Outriders to strzelanka stworzona w klimatach science fiction z elementami RPG, obserwowana z perspektywy trzecioosobowej. Gra jest dziełem polskiego studia People Can Fly, a firma Square Enix jest jej wydawcą. Produkcja miała właśnie oficjalną premierę i jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Outriders dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Grę zakupimy w wersji pudełkowej na wszystkie wymienione platformy lub w wersji cyfrowej na platformie Steam i Epic Games Store. Tytuł trafił również do usługi Google Stadia i jest też dostępny w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Miłym ukłonem twórców w stronę graczy jest opublikowana wersja demonstracyjna gry, którą można pobrać i przetestować za darmo. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy wahają się przed zakupem, a tak będą mogli sprawdzić czy gra im podejdzie.

Aktualności

Zobacz wszystkie