Premiera LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ponownie przesunięta! Jaki jest powód?

adrianG

Premiera LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ponownie przesunięta! Tytuł miał ukazać się tej wiosny, więc co było powodem takiej decyzji? TT Games tłumaczy, że taka decyzja była spowodowana potrzebą zyskania czasu na dopracowanie gry. Twórcy chcą, aby LEGO Star Wars: The Skywalker Saga było największą i najlepszą grą z serii LEGO jaka kiedykolwiek powstała.

Premiera LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ponownie przesunięta! TT Games tłumaczy powód takiej decyzji

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, niestety nie będzie nam dane zagrać wiosną w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Gra po raz kolejny została przełożona i tym razem nie ma określonego terminu. Nie jest to pierwsza sytuacja tego typu, początkowo gra miała ukazać się pod koniec 2020 roku, a później przesunięto premierę na wiosnę 2021 roku. TT Games ogłosiło, że nie wypuszczą gry tak jak planowali na wiosnę i zmuszeni są przełożyć jej premierę.

Nie podano informacji o nowym terminie debiutu, nawet nie dostaliśmy wzmianki czy nastąpi on w tym roku. Twórcy gry tłumaczą swoją decyzję tym, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie tytułu. TT Games chce, by LEGO Star Wars: The Skywalker Saga było najlepszą i największą grą LEGO w historii. Dlatego chcą dołożyć wszelkich starań, aby spełnić swój założony cel i nie zawieść graczy.

Aktualności

Zobacz wszystkie