Nowość w EA Play i Xbox Game Pass - to kultowa odsłona NFS!

bartekZ

Nowość w EA Play i Xbox Game Pass! Tym razem do usługi trafi jedna z najbardziej kultowych części Need For Speed - mowa o Need For Speed Hot Pursuit Remastered. Odświeżona wersja kultowej ściganki, gdzie znaczącą rolę odgrywa policja, uznawana jest za jedną z lepszych i bardziej wyrazistych odsłon NFS. Kiedy będzie można w nią zagrać w ramach wyżej wymienionych usług?

Nowość w EA Play i Xbox Game Pass - kultowa odsłona NFS już niebawem do ogrania!

EA Play i Xbox Game Pass niebawem będzie bogatsze o kolejny znany i lubiany tytuł do ogrania. Jak dobrze wiadomo, w tym roku już raczej na pewno nie można liczyć na nową odsłonę Need For Speed. Jak się jednak okazuje, abonenci EA Play i Xbox Game Pass będą mogli powrócić do kultowej, odświeżonej niedawno odsłony gry. Mowa o Need For Speed Hot Pursuit Remastered.

Gra w EA Play pojawi się jeszcze w czerwcu. Dokładniej rzecz ujmując, w NFS Hot Pursuit Remastered będziemy mogli zagrać od 24 czerwca tego roku. Warto dodać, że mowa o odświeżonej wersji gry z roku 2010. Hot Pursuit zawsze wyróżniał się tym, że znaczącą rolę w grze odgrywała policja. Nie inaczej jest także w remasterze.

Przypominamy, że poza EA Play gra dostępna będzie też w Xbox Game Pass Ultimate.

Aktualności

Zobacz wszystkie