Outriders nie skończy się na obecnej zawartości? Pojawiły się informacje o możliwych dodatkach!

adrianG

Outriders nie skończy się na obecnej zawartości? Możliwe, że powstaną duże rozszerzenia. Zaledwie kilka dni temu miała miejsce premiera nowej produkcji od polskiego studia People Can Fly. Mowa oczywiście o Outriders, które pojawiło się jako kompletny produkt bez dodatków. Twórcy jednak poinformowali, że mają wiele pomysłów, które można by było w grze zrealizować, a głównie mowa o pomysłach na nowe historie.

Outriders nie skończy się na obecnej zawartości? Mogą powstać duże rozszerzenia!

Kilka dni temu miała miejsce premiera gry Outriders. Produkcja trafiła na rynek jako produkt kompletny z linią fabularną trwającą od początku do samego końca. Nie ma dodatkowych płatnych funkcji, czy usług. Twórcy z People Can Fly nie chcą porzucać gry, a wręcz myślą o jej rozbudowaniu. W planach jest wydanie dodatkowych zawartości rozbudowujących linię fabularną. Twórcy mają pomysły na wiele nowych historii, które nie pojawiły się w podstawowej wersji gry, a mogłyby pojawić się w formie dodatków.

Jeśli jednak będzie miała pojawić się jakaś nowa zawartość fabularna, trochę na nią zaczekamy. Prędzej ujrzymy poprawki do podstawowej wersji Outriders. Póki co należy zadowolić się podstawową wersją gry, która wyszła 1 kwietnia, więc nadal jest to dość świeży tytuł. Outriders dostępne jest na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One

Aktualności

Zobacz wszystkie