Tak będzie wyglądać Pac-Man Battle Royal! [WIDEO]

bartekZ

Tak będzie wyglądać Pac-Man Battle Royal! W sieci twórcy gry opublikowali wideo prezentujące jak wygląda rozgrywka w Pac-Man 99. Grę stworzono głównie z myślą o Nintendo Switch Online. Dzięki materiałom, które ukazały się w sieci, wiemy więcej o założeniach tytułu. Czy odświeżona klasyka znów zdoła porwać graczy w ten sam sposób, jak zrobiła to przed laty?

Tak będzie wyglądać Pac-Man Battle Royal. W sieci można oglądać już wideo!

W Pac-Mana 99 grać jednocześnie może aż... 99 graczy. Co ciekawe, twórcy przygotowując tytułowy tryb Battle Royal wzorowali się na innym klasyku - mowa o Tetris 99. Jak łatwo policzyć, poza nami w rozgrywce udział bierze 98 osób. Nasze działania mają rzecz jasna wpływ na wygląd mapy.

Jak podaje PPE, ekskluzywna treść dla klientów Nintendo Switch Online, zadebiutować miała 7 kwietnia 2021 roku. Choć podstawowy tytuł jest darmowy, dostępnych jest 17 pakietów DLC. Za nie, podobnie jak za tryb offline, trzeba zapłacić. Jego koszt to 14,99 dolarów.

Co ważne, w Pac-Mana tchnięto nowe życie. Zgodnie z obecnymi czasami, w tytule pojawiły się innowacyjne mechaniki. Deweloperzy przedstawili je choćby na wideo, które będzie można obejrzeć poniżej. Jak podkreślają twórcy, ich głównym celem było ożywienie rozgrywki - przy jednoczesnej dbałości o to, aby z gry nie uleciał niepowtarzalny klimat. Czy to się jednak udało? Oceńcie sami:

Aktualności

Zobacz wszystkie