Outriders wymaga znacznie więcej wolnego miejsca na dysku? Wszystkiemu winny występujący błąd!

adrianG

Outriders wymaga znacznie więcej wolnego miejsca na dysku? Nowy błąd występujący w grze przyczynia się do zwiększenia rozmiaru zajętej pamięci na dysku. Przyczyną problemu są raporty o błędach, które powinny być kasowane z dysku użytkownika w momencie wysłania ich do twórców gry. Raporty jednak nie są kasowane, a liczba ich cały czas się zwiększa.

Outriders wymaga znacznie więcej wolnego miejsca na dysku? Powodem jest powstały nowy błąd w grze!

Outriders to najnowsza produkcja od polskiego studia People Can Fly. Trzeba przyznać, że gra miała udany start i wielu graczy się nią zainteresowało. Jednak Outriders nie jest produktem idealnym. W grze występują różne błędy, które twórcy starają się jak najszybciej likwidować. Tym razem pojawił się w grze dość nietypowy błąd, który zwiększa rozmiar gry na dysku.

Jak się okazuje, przyczyną tego problemu są raporty o występujących w grze błędach, które zaraz po trafieniu do twórców powinny zniknąć z dysku gracza. Tak się jednak nie dzieje, wszystkie raporty o błędach są gromadzone na dysku i z każdym błędem zwiększają rozmiar gry, tym samym zajmując wolną przestrzeń dysku.

Twórcy nie odnieśli się jeszcze do występującego błędu, można jednak przewidywać, że niedługo pojawi się aktualizacja, która pomoże go wyeliminować. Na tę chwilę wiadomo, że błąd ten występuje w wersji gry na PC.

Aktualności

Zobacz wszystkie