Oficjalna zapowiedź Alan Wake Remastered! Gra pojawi się jeszcze w tym roku!

adrianG

Oficjalna zapowiedź Alan Wake Remastered! Długo wyczekiwany Remaster kultowej gry wreszcie został potwierdzony. Już od pewnego czasu pojawiały się różne informacje, że gra powstaje, ale dopiero teraz odnieśli się do tego sami twórcy. Graczy powinna ucieszyć wiadomość, że gra pojawi się jeszcze tej jesieni na PC i konsolach.

Oficjalna zapowiedź Alan Wake Remastered! Gracze długo czekali na informację od twórców gry!

Alan Wake Remastered oficjalnie powstaje i już niedługo trafi do graczy. Wszystkie plotki i przecieki właśnie się potwierdziły. Twórcy gry postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności i w końcu zapowiedzieli długo wyczekiwany Remaster. Chociaż nie podano dokładnej daty premiery, to ujawniono, że gra pojawi się jeszcze tej jesieni.

Twórcy gry przyznali, że Alan Wake Remastered zostało odświeżone głównie pod kątem wizualnym, a oprócz tego ulepszono również dźwięk. Gra ma zapewnić ten sam klimat co oryginał, ale całość będzie oprawiona w lepszą grafikę, odświeżone przerywniki filmowe i ulepszony model postaci tytułowego bohatera.

Alan Wake Remastered będzie dostępne na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Jak się okazuje wersja gry na PC dostępna będzie wyłącznie w Epic Games Store. Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji na temat gry, a może nawet zostanie pokazany pierwszy zwiastun.

Aktualności

Zobacz wszystkie