Problemy Forzy Horizon 4 na Xboksach Series X|S!

bartekZ

Problemy Forzy Horizon 4 na Xboksach Series X|S! To już kolejna gra, która napotyka na wielkie problemy po aktualizacji. Jak się okazuje, Forza Horizon 4 przestała działać na nowym sprzęcie od Microsoftu - tuż po wcześniejszym otrzymaniu patcha. Dodatek zamiast pomóc sprawił, że tytuł stał się niegrywalny. Już teraz trwa rozwiązywanie problemu. Kolejnym kłopotem jest fakt, że w wyniku niedogodności, gracze mogą stracić progres w grze.

Problemy Forzy Horizon 4 na Xboksach Series X|S. Wszystko po nieszczęsnej aktualizacji...

Nie tak miała wyglądać aktualizacja do Forzy Horizon 4! Jak donosi wiele źródeł, tuż po niej, gra zwyczajnie przestała działać na konsolach Xbox Series X|S. Mało tego - to już nie pierwszy tego typu przypadek. Wcześniej podobny los spotkał Returnal. Poza tym, że w Forzę Horizon 4 na Xboksie Series X|S nie da się grać, użytkownicy mogą stracić progres w grze. Czy groźba zaczynania gry od samego początku jest realna?

Jak czytamy w PPE.pl, niektórzy gracze donoszą, że odpalenie gry po aktualizacji czasami nawet wyłącza konsolę. To już nie są przelewki. Twórcy tonują nastroje i zapewniają, że już pracują nad przywróceniem wszystkiego do należytego porządku. Cierpliwość osób grających w Forzę została jednak mocno nadszarpnięta.

Informacja o łatce, która naprawi problem, pojawi się wtedy, gdy twórcy będą na dobrej drodze do rozwiązania kłopotów. To jednak bardzo mało konkretna wieść. W tej chwili brak bardziej dokładnych informacji...

Aktualności

Zobacz wszystkie