Battlefield Mobile w zapowiedzi! Co z Battlefield 6? Jest kilka wieści

bartekZ

Battlefield Mobile w zapowiedzi! Choć większość liczyła na więcej konkretów dotyczących spodziewanego Battlefield 6, jak na razi fani muszą zadowolić się wieściami dotyczących wersji Mobile. Niemniej jednak, DICE wspomniało o popularnej "szóstce". Co zatem wiadomo na ten moment?

Battlefield Mobile w zapowiedzi! Co z Battlefield 6? Pojawiło się kilka interesujących wieści!

Interesujące wieści ujawniło DICE. Jak się okazuje, przygotowywany jest... Battlefield Mobile. Jak łatwo się domyślić, przeznaczony będzie on na urządzenia mobilne - czyli smartfony i tablety. Mobilna wersja gry budowana jest od podstaw i nie ma nic wspólnego z głównym tytułem, na który wszyscy czekają. Ma dostarczać nowych wrażeń. Nie wiadomo jeszcze również, jak będzie brzmieć ostateczna wersja gry. Na ten moment wszyscy posługują się oczywistą nazwą. Ludzie z DICE przyznają, że projekt ten rozwijany był już od kilku lat, jednak dopiero teraz zdecydowano się na konkrety. Portal PPE cytuje słowa dyrektora generalnego DICE, których fragmenty przytaczamy poniżej:

"To zupełnie inna gra niż ta, którą tworzymy na konsole i PC, zaprojektowana specjalnie z myślą o platformach mobilnych. [...] Możecie się spodziewać w pełni rozwiniętej gry, która sprawdzi wasze umiejętności. Gra mobilna wchodzi teraz w okres testowy, w związku z czym możecie się spodziewać kolejnych informacji."

Co natomiast z Battlefield 6? Jak się okazuje, gra prawdopodobnie nie trafi na starsze konsole. Tytuł rozwijany jest głównie z myślą o PS5, Xbox Series X|S oraz rzecz jasna PC. Kilka słów na temat tejże produkcji powiedział Oskar Gabrielson. Pisze o tym PPE, my natomiast niektóre fragmenty cytujemy niżej:

"Gra zawiera wszystko, za co kochamy serię Battlefield – i wynosi to na zupełnie nowy poziom. Epicka skala. Wojna totalna. Szalone, niespodziewane momenty. Zmieniająca rozgrywkę destrukcja. Widowiskowe bitwy, wypełnione większą liczbą graczy i ilością zniszczenia niż kiedykolwiek przedtem."

Brzmi obiecująco, prawda?

Aktualności

Zobacz wszystkie