Oficjalna prezentacja wyspy Iki z Ghost of Tsushima Director's Cut! Sprawdźcie zwiastun!

adrianG

Oficjalna prezentacja wyspy Iki z Ghost of Tsushima Director's Cut! Zapowiedziana jakiś czas temu zawartość została właśnie pokazana na zwiastunie fabularnym. Ujawniono część scen fabularnych z nowych misji oraz pokazano kilka lokacji z wyspy Iki. Wszystko prezentuje się znakomicie i z pewnością będzie świetnym rozwinięciem podstawowej wersji gry. Do premiery nowej zawartości trzeba poczekać jeszcze około miesiąca. Nadal można składać zamówienia na nową wersję gry w przedsprzedaży.

Oficjalna prezentacja wyspy Iki z Ghost of Tsushima Director's Cut! Zwiastun fabularny zdradza kilka szczegółów

Zaprezentowano zwiastun promujący wyspę Iki z nadchodzącej zawartości do Ghost of Tsushima Director's Cut. Na opublikowanym materiale wideo można zobaczyć kilka scen z nowych misji fabularnych. Oprócz tego można przyjrzeć się części nowych lokacji, które dostępne będą na wyspie Iki. Gracze zmierzą się z nowymi przeciwnikami, a wszystko to na nowym terenie. Zapowiada się ciekawa rozgrywka na wiele godzin.

Wyspa Iki stanowi nieodłączną część zawartości wersji Director's Cut, więc nie można jej kupić osobno. Ghost of Tsushima Director's Cut można kupić w wersji na PlayStation 4 za 299 zł lub w wersji na PlayStation 5 za 339 zł. Aktualizacja podstawowej wersji gry do wersji Director's Cut została wyceniona na 84 zł. Wszystkie wymienione wersje będą miały premierę 20 sierpnia tego roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie