Battle Royale od Ubisoftu nadal rozwijany. Hyper Space doczeka się trzeciego sezonu!

adrianG

Battle Royale od Ubisoftu nadal rozwijany. Kolejny sezon zawita do Hyper Space! Przygotowano drugą odsłonę dobrze znanej mapy Neo Arcadia, jednak została ona przebudowana. Pozwoli to zapewnić zupełnie nowe doznania z tego terenu, nawet dla starych graczy. Oprócz mapy, gracze posiadający Battle Pass otrzymają nowe unikalne emotki oraz skiny postaci i broni. Rywalizację stoczymy w 3 trybach gry.

Battle Royale od Ubisoftu nadal rozwijany. Trzeci sezon Hyper Space już za rogiem!

Nadchodzi duża aktualizacja do Hyper Space! Już 11 marca w grze rozpocznie się nowy sezon. Ubisoft wraz z nowym sezonem dorzuci wiele nowości do swojego tytułu Battle Royale. Zostanie wydana mapa Neo Arcadia w wersji 2.0, która pod wieloma względami, będzie odświeżona i przerobiona w stosunku do poprzedniczki. Pojawi się również nowa umiejętność hakowania, o nazwie Firewall, czyli tarcza chroniąca przed obrażeniami zadawanymi przez przeciwników.

Dla posiadaczy Battle Passa zostało przygotowanych wiele zróżnicowanych elementów wizualnych. Z dużą pewnością nowe skiny, które pojawią się zarówno dla postaci, jaki i dla broni, zachęcą graczy do wzięcia udziału w sezonie 3. Zabawa będzie rozgrywać się w 3 trybach, więc każdy chętny sprawdzi w którym czuje się najlepiej.

Dostępne będą 2 tryby Batle Royale dla 60 graczy, jeden będzie klasyczny, a drugi rankingowy. Trzecim trybem będzie deathmatch drużynowy, w którym akcja rozegra się przeciwko dwóm drużynom sześcioosobowym. 

Aktualności

Zobacz wszystkie