Zapowiedziano Farming Simulator 22! Gra zaoferuje 4 pory roku!

adrianG

Zapowiedziano Farming Simulator 22! Najnowsza odsłona serii przyniesie masę nowości, a największą z nich będą pory roku. W Farming Simulator 22 zagramy nie tylko podczas lata, ale również w jesieni, zimy i wiosny. Zastosowanie takiego rozwiązania wpłynie nie tylko na pogodę, ale również na prace jakie będziemy mogli wykonać na naszej farmie. W grze pojawi się również ponad 400 maszyn i ponad 100 narzędzi rolniczych.

Zapowiedziano Farming Simulator 22! Twórcy szykują wiele nowości!

Najnowsza odsłona Farming Simulator została ogłoszona. Twórcy postanowili podzielić się krótkim filmikiem zapowiadającym grę. Farming Simulator 22 oprócz dobrze znanych rozwiązań z poprzednich części, przyniesie również wiele nowości. Do gry zostaną dodane zupełnie nowe mapy i nowe uprawy. Jednak największą nowością będzie system pór roku. Wprowadzi to zupełnie nowe doświadczenia płynące z gry. Każda pora roku zapewni inną pogodę, co przełoży się na uprawę i inne prace na farmie.

Gracze uzyskają dostęp do ponad 400 maszyn oraz ponad 100 narzędzi będących na licencji marek rolniczych. Gra będzie działać na silniku GIANTS Engine 9, który został specjalnie przygotowany pod ten tytuł i otrzymał wiele potrzebnych ulepszeń.

Premiera Farming Simulator 22 przewidziana jest na IV kwartał 2021 r. Gra trafi na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Google Stadia. 

Aktualności

Zobacz wszystkie