Multiplayer Cyberpunk 2077 - co już wiadomo?

bartekZ

Multiplayer Cyberpunk 2077 - co na dzień dzisiejszy wiadomo o trybie online? Najnowsze wieści wskazują na pewne szczegóły, a wszystko za sprawą dataminera, który dotarł do plików multiplayera w grze. Oficjalna data debiutu sieciowej rozgrywki w jednej z najgłośniejszych gier minionego roku nie jest jeszcze znana. Można natomiast snuć domysły, jak wyglądać będzie rzeczony multiplayer. Twórcy przygotowują kilka ciekawych opcji.

Multiplayer Cyberpunk 2077 - co już wiadomo?

Powiedzieć, że multiplayer w grze Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami, to jak nie powiedzieć nic. Tak naprawdę jednak oficjalnej daty wydania nie zna jeszcze nikt - no może poza samymi twórcami. Jednakże dzięki wytężonej pracy pewnego dataminera, który dotarł do plików multiplayera w grze, można wyobrazić sobie jego wstępny zarys.

Przede wszystkim pojawiło się światełko w tunelu biorąc pod uwagę kontekst trybów w multiplayerze. Z poszukiwań graczy wynika, że dostępny będzie między innymi znany z serii GTA tryb napadów. To na pewno byłaby bardzo ciekawa sprawa, biorąc pod uwagę świat przedstawiony w produkcji CD Projekt RED. Kolejnym trybem umieszczonym w multiplayerze ma być deathmatch, jednakże to akurat nikogo nie powinno zbytnio dziwić. Stał się on bowiem pewnym standardem gry online.

Na koniec warto wspomnieć o klasach postaci - te bowiem także mogą pojawić się w sieciowej rozgrywce. Oznacza to tyle, że bohaterowie w multiplayerze mogą być nieco bardziej "wyraziści" a konkretne wybory będą miały duże znaczenie w samej grze.

Aktualności

Zobacz wszystkie