Wiemy jak będzie wyglądał tryb Mercenaries w Resident Evill Village! Opublikowano zwiastun z rozgrywki!

adrianG

Wiemy jak będzie wyglądał tryb Mercenaries w Resident Evill Village! Zaprezentowany zwiastun z rozgrywki zdradza wiele na temat trybu, który się w grze pojawi. Głównym celem trybu będzie eliminacja przeciwników w wyznaczonym czasie. Co ciekawe, tryb ten mogą kojarzyć gracze, którzy grali w poprzednie odsłony, ponieważ był on kiedyś dostępny.

Wiemy jak będzie wyglądał tryb Mercenaries w Resident Evill Village! Twórcy przedstawili go na nowym zwiastunie z rozgrywki!

Premiera Resident Evill Village zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią dostajemy nowe informacje na temat gry. Kolejną z nowości jest zwiastun rozgrywki z zapowiedzianego już wcześniej trybu Mercenaries. Fani serii gier Resident Evill mogą ten tryb kojarzyć, ponieważ pojawił się już kiedyś w jednej ze starszych odsłon. Jednak dla tych graczy, którzy nie słyszeli o tym trybie już spieszymy z wyjaśnieniem.

Tryb Mercenaries polega na wyeliminowaniu określonej liczby wrogów w wyznaczonym czasie. Przygotowano kilka różnych lokacji, na których będziemy powstrzymywać wrogie fale. Oczywiście do walki z przeciwnikami nie mogło zabraknąć odpowiedniego arsenału broni. Pomiędzy starciami zyskujemy możliwość ulepszania posiadanego przez nas uzbrojenia lub zakupu nowego. 

Premiera Resident Evill Village odbędzie się 7 maja tego roku, a już 2 maja dostępna będzie wersja demo gry. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. 

Aktualności

Zobacz wszystkie